Kadra

Poznaj naszych szkoleniowców
Karol_Madej

Absolwent Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie na wydziale Inżynierii Bezpieczeństwa Pożarowego oraz Inżynierii Bezpieczeństwa Cywilnego. Ekspert w dziedzinie bezpieczeństwa przeciwpożarowego. Wykładowca i instruktor z wieloletnim doświadczeniem, prowadzący zajęcia zarówno w języku polskim i angielskim.

Posiada szereg kwalifikacji instruktorskich m.in. przeszkolenie z zakresu opanowywania zagrożeń pożarowych związanych z eksploatacją urządzeń do przechowywania, transportu oraz bunkrowania LNG.

Karol Madej Zastępca Dyrektora ds. Szkoleniowych

Flame 1
Piotr Witkowski (1)

Piotr Witkowski

Instruktor ds. ochrony przeciwpożarowej

Dowódca zastępu w Portowej Straży Pożarnej. Absolwent Podoficerskiej Szkoły Państwowej Straży Pożarnej w Bydgoszczy oraz Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu.

 

Ekspert w dziedzinie bezpieczeństwa przeciwpożarowego oraz indywidualnych technik ratunkowych. Wykładowca i instruktor z praktycznym doświadczeniem, prowadzący zajęcia zarówno w języku polskim i angielskim.

 

Posiada szereg kwalifikacji instruktorskich m.in. przeszkolenie z zakresu opanowywania zagrożeń pożarowych tj.: Ochrona przeciwpożarowa, bezpieczeństwo, ewakuacja i transport poszkodowanych, bunkrowanie LNG oraz udzielanie pierwszej pomocy medycznej. 

DSC03333 5

Michał Kosiński

Instruktor

Absolwent szkoły doktorskiej Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Wykładowca akademicki AWFiS na wydziale Wychowania Fizycznego w zakładach Pływania i Ratownictwa Wodnego oraz Pedagogiki i Terapii Zajęciowej. Wykładowca WOPR nr 1211, trener II klasy pływania, instruktor ratownictwa wodnego MSWiA.

 

Czynny uczestnik największych konferencji z zakresu ratownictwa wodnego WCDP (World Conference on Drowning Protection) organizowanych przez International Life Saving Federation (ILS). Autor wielu publikacji z zakresu ratownictwa wodnego i ratownictwa sportowego. Posiada szereg uprawnień wykorzystywanych w ratownictwie, takie jak szkolenia na wodach szybko płynących, szkolenie z ratownictwa z wykorzystaniem skuterów wodnych, szkolenie z zakresu ratownictwa lodowego, patenty motorowodne, żeglarskie i nurkowe.

 

Posiada doświadczenie w prowadzeniu zajęć praktycznych i teoretycznych zarówno w języku polskim i angielskim.

Flame 1Flame 2

Zapraszamy do kontaktu

Ośrodek Kształcenia i Doskonalenia Zawodowego Portowej Straży Pożarnej FLORIAN sp. z o.o.
ul. mjr. H. Sucharskiego 71
80-601 Gdańsk, Polska

516 089 692

osrodek@pspflorian.pl

Napisz do nas
map_contact