Kadra

Poznaj naszych szkoleniowców
Karol_Madej

Absolwent Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie na wydziale Inżynierii Bezpieczeństwa Pożarowego oraz Inżynierii Bezpieczeństwa Cywilnego. Ekspert w dziedzinie bezpieczeństwa przeciwpożarowego. Wykładowca i instruktor z wieloletnim doświadczeniem, prowadzący zajęcia zarówno w języku polskim i angielskim.

Posiada szereg kwalifikacji instruktorskich m.in. przeszkolenie z zakresu opanowywania zagrożeń pożarowych związanych z eksploatacją urządzeń do przechowywania, transportu oraz bunkrowania LNG.

Karol Madej Zastępca Dyrektora ds. Szkoleniowych

Flame 1
Piotr Dzięcioł (1)

Piotr Dzięcioł

Kierownik Ośrodka Kształcenia i Doskonalenia Zawodowego

Absolwent Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie na wydziale Inżynierii Bezpieczeństwa Pożarowego, Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu oraz Centralnej Szkoły Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie.

 

Ekspert w dziedzinie bezpieczeństwa przeciwpożarowego oraz ratownictwa medycznego. Wykładowca i instruktor z wieloletnim doświadczeniem, prowadzący zajęcia zarówno w języku polskim i angielskim.

 

Posiada szereg kwalifikacji instruktorskich m.in. przeszkolenie z zakresu opanowywania zagrożeń pożarowych związanych z eksploatacją urządzeń do przechowywania, transportu oraz bunkrowania LNG. Posiada świadectwo Marynarza Wachtowego.

jakub janus

Jakub Janus

Szkoleniowiec

Absolwent psychologii organizacji i zarządzania w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej, ratownik WOPR, nurek, instruktor-wykładowca.

 

Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. w Szkole Morskiej w Gdyni prowadząc zajęcia z zakresu bezpieczeństwa na morzu (BST – Basic Safety Training): ITR – Indywidulanie Techniki Ratunkowe oraz Elementarne Zasady Udzielania Pierwszej Pomocy Medycznej. Ponad to był instruktorem GWO (Global Wing Organisation) przy kursach Working At Heights (praca na wysokości), Sea Survival (przetrwanie na morzu) oraz przy kursie z Ewakuacji z Tonącego Helikoptera (HUET). Uczestnik szkoleń oraz warsztatów z zakresu ratownictwa wodnego, wysokościowego oraz kwalifikowanej pomocy przedmedycznej. Od 2018 roku pracuje w Portowej Straży Pożarnej „FLORIAN” prowadząc przeszkolenia BST oraz inne specjalistyczne z zakresu ochrony przeciwpożarowej.

Piotr Witkowski (1)

Piotr Witkowski

Instruktor ds. ochrony przeciwpożarowej

Dowódca zastępu w Portowej Straży Pożarnej. Absolwent Podoficerskiej Szkoły Państwowej Straży Pożarnej w Bydgoszczy oraz Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu.

 

Ekspert w dziedzinie bezpieczeństwa przeciwpożarowego oraz indywidualnych technik ratunkowych. Wykładowca i instruktor z praktycznym doświadczeniem, prowadzący zajęcia zarówno w języku polskim i angielskim.

 

Posiada szereg kwalifikacji instruktorskich m.in. przeszkolenie z zakresu opanowywania zagrożeń pożarowych tj.: Ochrona przeciwpożarowa, bezpieczeństwo, ewakuacja i transport poszkodowanych, bunkrowanie LNG oraz udzielanie pierwszej pomocy medycznej. 

Flame 1Flame 2

Zapraszamy do kontaktu

Ośrodek Kształcenia i Doskonalenia Zawodowego Portowej Straży Pożarnej FLORIAN sp. z o.o.
ul. mjr. H. Sucharskiego 71
80-601 Gdańsk, Polska

516 089 692

osrodek@pspflorian.pl

Napisz do nas
map_contact
Facebook
Facebook